Gündoğdu Gıda

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Tüm süreçlerde kaliteden taviz vermeden, verimlilik ve sürekli gelişim ilkesiyle beklentilerinizin üzerinde ürünler sunmak için çalışıyoruz.

Kuruluşumuzun 41. Yılında, Nantwich Uluslararası Peynir Yarışmasının, "Doğal peynirde perakende paket inovasyonu, dizaynı, sunumu ve tasarımı" dalında Altın Ödül kazanmanın ve ülkemize bu gururu yaşatmanın sevincini yaşıyoruz.

Dünyanın en büyük ve en iyi peynir yarışması olarak gösterilen, 1897 yılından bu yana gerçekleşen Nantwich Uluslararası Peynir Yarışmasına, 2015 yılında, 31 ülkeden 4.615 peynir ve süt ürünü rekor bir katılım gösterdi. Bu rekor katılımın arasından sıyrılmayı, "dışı da peynir içi de peynir" sloganıyla sunulan "Bohça Peynir" (Poucheese) ile sadece büyük jürinin değil, yarışma Genel Sekreteri Adrian Lawrence’ın da dikkatini çekmeyi başardık. Bu ödülle kalitemizi uluslararası alanda da tescillemiş olduk.

1975 yılından günümüze faaliyet gösteren şirketimizin temellerini, İstanbul Unkapanı Gıda Çarşısında attık. Bugün, İstanbul Üsküdar'daki Genel Müdürlüğümüz ve Manisa Salihli Organize Sanayi Bölgesi'ndeki üretim tesislerimizle, peynir çeşitlerimizi, toplu tüketim, ulusal market zincirleri, discount ve EDT(Ev Dışı Tüketim) kanallarına sunmaktayız. Aynı zamanda yurtdışındaki müşterilerin de taleplerine cevap vererek, hızla büyümeye devam ediyoruz.

Salihli Organize Sanayi Bölgesinde 15.000 metrekare alana kurulu, 3.000 metrekarelik fabrikamızla, istihdama ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz. 2011-2013 yılları arasında TOBB, TEPAV ve AllWorld Network'ün öncülüğünde, Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketlerine küresel ölçekte dikkat çekmek için düzenlenen "Türkiye 100 Projesi"nde, en hızlı büyüyen 100 şirket arasına girdik. "Lezzet Arayanlara" sloganıyla çıktığımız yolda, doğal ürünler üretmekten ve ARGE çalışmalarına ciddi kaynaklar ayırmaktan hiç vazgeçmedik. Yakaladığımız kalitenin sürdürülebilirliliğini, üretimin bütün süreçlerini kontrol altında tutarak ve kalitenin devamlılığı için ISO, HACCP ve IFC gibi standartlarla destekleyerek elde ettik.

Firma politikamızı, etkinlik, verimlik ve sürekli gelişim üzerine kurduk. Politikamız, tedarikten, satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçleri kapsayan ve paydaşlarımızla ilişkilerimizi belirleyen en önemli etkendir. Amacımız, kaliteden asla taviz vermeden, sizleri beklentinizin ötesinde memnun etmektir.

NASIL ULAŞABİLİRİM?